top of page

Vše co potřebuješ vědět

Zde nalezneš všechny potřebné informace o tom, jak si svůj termín zarezervovat, jak se připravit na zkoušku svatebního stylingu, kde získat inspiraci a spoustu dalšího.

novomanželé

Milá nevěsto,

Velice Ti děkuji za Tvůj zájem o využití mých služeb pro ten nejdůležitější den v tvém životě.

Je to pro mě obrovská čest, být součástí tvých svatebních příprav a moc si vážím

projevené důvěry.

V následujících řádkách se dočteš vše potřebné, co potřebuješ vědět k vytvoření rezervace a také bližší informace jak takové svatební přípravy probíhají.

 

Jak se připravit na svatební zkoušku a jak probíhá

Na zkoušku se prosím alespoň částečně připrav, především se budeme bavit o barvě Vaší svatby, šatech, typ účesu, špercích apod. Tyto všechny informace jsou pro mě důležité, abych se mohla nacítit na náladu a vibe tvé svatby. Zkouška svatebního líčení/účesu probíhá cca měsíc až 14 dní před svatbou a trvá cca 3 hodiny (v případě pouze líčení/účesu - 1,5h) prosím rezervujte si i termín zkoušky s předstihem 😊

Začátek svatební zkoušky a inspirace

Zkouška svatebního stylingu začíná tím, že mi sdělíte výše zmíněné informace (ty mi také můžete zaslat na email s předstihem) a především probereme tvou představu. Inspiraci můžeš hledat na Pinterestu, Google, na mém Instagramu nebo kdekoliv na jinde. Představa je stěžejní, abychom věděly jak intenzivní líčení si představuješ, jaký máš vkus, abychom se od tohoto mohly odrazit. 

Může se stát, že se daná inspirace nebude hodit k tvému typu pleti, tvaru obličeje, nebo tvaru oka., ale to vůbec nevadí, je to pro mě však opravdu důležitý odrazový můstek. Proto to prosím nepodceňuj a věňuj přípravě malinko svého času :)

 Se vším ti samozřejmě poradím a poskytnu své veškeré know-how k dosažení perfektního výsledku.

 

V průběhu stylingu můžeme jakkoliv měnit a upravovat např. oční stíny, barvu rtěnky nebo detaily účesu. Neboj se a v průběhu stylingu mi dávej zpětnou vazbu. Budu se tě v průběhu naší zkoušky ptát, zda ti líčení sedí a jak se cítíš.

Každý krok s nevěstou probírám a pokračuji až po vzájemné shodě. Nemusíš se tudíž bát, že bych ti nenaslouchala.

SVATEBNÍ DEN

V den Tvé svatby se prosím ještě před mým příjezdem nasnídej, svatební den je dlouhý a je potřeba mít dostatek energie.

Vždy dorazím na místo příprav v předem stanovenou hodinu, poprosím o zajištění místa nejlépe někde u okna, abychom měly denní světlo a také o zajištění menšího stolku, či jiného odkládacího prostoru na rozložení produktů. Líčící židli a umělé světlo (v případě že je potřeba) vozím vždy s sebou.

Časový harmonogram stylingu si již dohodneme v den zkoušky. Pokud se v mezičase cokoli změní, prosím informuj mě předem, abychom zajistily co nejplynulejší průběh příprav 😊

Poprosím tě, aby Ty i všechny svatebčanky s daným časem počítaly a pokusily se mi že židle neodbíhat :) Vznikají tím zbytečné časové prodlevy a nechceme se přeci stresovat s časovou tísní :)

 

REZERVACE TERMÍNU

 

 Pokud jsi se rozhodla, že já jsem ta pravá stylistka, kterou si přeješ mít po svém boku během příprav, je to velmi jednoduché, stačí pouze

- vytvořit si rezervaci pro svůj svatební den v sekci Online rezervace

- vyplnit FORMULÁŘ MÁ SVATBA - kde prosím uveď co nejvíce informací o tvé svatbě

bottom of page