top of page

LAMINACE OBOČÍ

Nezapomeň, obočí je rám obličeje ... 

IMG_3712.JPG

Laminace obočí je rychlá a účinná metoda úpravy obočí. Proces spočívá v narovnání chloupků, které mají tendenci se kroutit a obočí kvůli tomu působí neupraveně.
Laminace chloupky narovná, zafixuje je do požadovaného tvaru, vyplní a vyživí. Výsledkem je plné, husté a výrazné obočí.

 

Součástí procedury je také precizní architektura a barvení obočí pro ještě lepší výsledek.


Laminace je vhodná pro všechny, které trápí těžko upravitelné obočí a nechtějí ho každý den upravovat a fixovat pomocí gelů a jiných speciálních přípravků.

Nemusíte se bát laminace je opravdu pro každého! První den může působit trošku výrazněji, ale to si "sedne" a poté si můžete chloupky vyčesat do jakéhokoli tvaru, který se líbí PRÁVĚ VÁM!

Efekt laminace vydrží 4 - 8 týdnů, je to opravdu velmi individuální, stejně tak jako my jsme každý jedineční a unikátní.

Péče po laminaci

Prvních 24 hodin - obočí nevystavujte kontaktu s vodou, ani nadměrné vlhkosti a páře, nenavštěvujte saunu ani solárium, nepoužívejte na obočí žádné kosmetické přípravky ani vizážistické přípravky, neodličujte si obočí, nedotýkejte se obočí prsty, vyhněte se konzumaci alkoholu.

Po uplynutí 24h si můžete obočí vyčesat do tvaru jaký se Vám líbí. Čím šetrnější k obočí budete a čím častěji jej budete pročesávat, tím déle laminace vydrží. 

Ze studia po laminaci si odnesete malý kartáček, který doporučuji nosit neustále sebou, abyste jej mohly kdykoli použít.

Facetune_26-02-2023-15-03-10.heic
bottom of page