top of page
Facetune_19-01-2023-22-37-14.HEIC

KRISTINA DITTRICH

Make-up Artist & Hair Stylist

MAJITELKA

  • Instagram
  • Facebook

O mně

Jsem obyčejnou ženou a maminkou 2 nádherných holčiček, která si plní svůj sen.

Vášeň pro make-up a ženskou krásu jsem měla již od dětství, po 15 letech manažerské pozice v korporátní společnosti jsem se rozhodla pro změnu a vášeň proměnila v práci snů.

Make-up je pro mě víc než jen kosmetika. To je součást image, která je v dnešní době nesmírně důležitá. Chci, aby ženy v mém make-upu chodily hrdě se vztyčenou hlavou, cítily se sebejistě a krásně.

Miluji ženskou krásu, mým rukopisem je minimalistický, čistý make-up a nesmírně ráda ženám předávám znalosti z beauty světa, tak aby vše zvládly v pohodlí domova.

Beauty svět je nesmírně dynamický a rychle se rozvíjející odvětví, proto je vzdělání a neustálá práce na sobě to nejdůležitější. Ráda se učím od těch nejlepších, jako je prestižní make-up škola Make-up institute Prague, kde má cesta vlastně začala. Dále jsem studovala svatební účesy a make-up u Martiny Jägr, make-up u polské celebrity make-up artistky Kaji Karpienko, účesy od Natálie Ploskina, online masterclass od Nikki Make-up, kurz laminace obočí od Klash Beautycare a mistryně NikolaBrows, zároveň jsem dlouhodobě součástí online beauty akademie Londýnské školy Kristiny Gaasperas.

V mém make-upovém kufříku naleznete jen ty nejlepší produkty jako Dior, Gucci, Hourglass, YSL, Charlotte Tilbury, Tarte, Make-up by Mario a další.

Myslím si, že každá žena je krásná a každá z Vás mě také inspiruje. Těším se na Vás na všechny a děkuji Vám, že mohu být součástí Vašich životních příležitostí!

bottom of page